İŞLER GÜÇLER 36. BÖLÜM 720P TEK PARÇA FULL HD İZLE

Written By Mert Akyol on 17 Nisan 2013 Çarşamba | 17:23


Filmi İzlemek İçin TıklayınızÖzet: İşler Güçler ‘in balı tuttu!
Ekibin çektiği bal reklamı umulmadık reaksiyon alırken, Ahmet tüm Türkiye’nin tanıdığı bir oyuncu haline geliyor. Murat ve Sadi destek kuvveti olarak yanındalar,ama halkın ilgisi ikisinin de ünsüzlük katkısının çok çok üzerindedir.
Hazır Salih, Onur ile arkadaşlığının karlı bir alışverişe dönebileceğini fark etmişken,Vedat ceket cebinde para olduğu için giyilmeyeceğini anlamışken ve hazır Münir “daha iyi yenil!” mottosunu uygulamaya geçmişken, ekip yeni maceraların peşine düşmüştür bile.
IMDB Puanı: 7.3
Yıl: 2012
Ülke: Türkiye
Süre: 95 Dakika
Yönetmen: Selçuk Aydemir
Senaryo: Selçuk Aydemir
Yapımcı: Selçuk Aydemir, Hayri Aslan


etiketler: İşler Güçler 36. Bölüm 720p Tek Parça Full HD İzle, İşler Güçler 36. Bölüm 720p Tek Parça Full HD İzle, İşler Güçler 36. Bölüm Tek Parça İzle, işler güçler izle, işler güçler son bölüm izle, İşler Güçler 36. Bölüm Tek Parça HD İzle, İşler Güçler 36. Bölüm 720p Tek Parça Full HD İzle, İşler Güçler 36. Bölüm 720p Tek Parça Full HD İzle, işler güçler izle, İşler Güçler 36. Bölüm Tek Parça İzle, işler güçler izle, işler güçler son bölüm izle, İşler Güçler 36. Bölüm Tek Parça HD İzle, 36. Bölüm Tek Parça İzle, işler güçler izle, işler güçler son bölüm izle, İşler Güçler 36. Bölüm Tek Parça HD İzle, işler güçler son bölüm izle, işler güçler izle,

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.